אודות

כתב העת 'מחקרי משפט' הוא כתב העת המרכזי של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן ומכתבי העת המשפטיים המובילים בארץ. כתב העת הוקם בשנת 1980 ומהווה במה למיטב הכותבים בכל תחומי המשפט.

כתב העת עוסק במגוון רחב של נושאים מכל ענפי המשפט ומדיסציפלינות משיקות אשר יש בהן בכדי להאיר בזווית רחבה את המחקר המשפטי. בכתב העת מתפרסמים מאמרים מקוריים וחדשניים, הערות פסיקה וחקיקה וביקורות ספרים, ומעת לעת מיוחדת חוברת לעיסוק בנושא מסוים, חדשני או אקטואלי. כמו כן, כתב העת מהווה במה ייחודית למחקרים במשפט העברי.

במערכת כתב העת חברים כעשרים סטודנטים מצטיינים מהפקולטה, בשנים ב'-ד' ללימודיהם. בין חברי מערכת מחקרי משפט לאורך השנים ניתן למנות את פרופ' סיני דויטש, פרופ' צפורה כהן, פרופ' שלום לרנר, פרופ' שמשון אטינגר, פרופ' ידידיה שטרן, פרופ' יפה זילברשץ, פרופ' רות קנאי, פרופ' רות הלפרין-קדרי, פרופ' דוד האן, פרופ' גדעון ספיר, פרופ' עמיחי רדזינר, השופטים מנחם קליין, יצחק לובוצקי ויהושע גייפמן, עו"ד אברהם וינרוט ואחרים. הסטודנטים העורכים כיום את כתב העת הם נועה כהן ואריאל גולדמן. רכזת המערכת היא נטלי בר. העורכת הראשית היא ד"ר ליאור משאלי והמרצה האחראית היא פרופ' צילי דגן. את המהדורה המקוונת עורכת דריה טשיל.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s